Dane kontaktowe

Młodzik

Paweł Schramm

+48 602 683 451


Żak starszy

Paweł Grabarczyk

+48 605 624 358


Żak młodszy

Jarosław Królikowski

+48 505 156 563


Mini hokej starszy

Michał Sroczyński

+48 607 439 620


Mini hokej starszy

Kinga Gorzela

+48 602 892 970

Seniorzy

PTH Poznań

Przejdź do strony seniorów

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

PTH Koziołki Poznań

Zajęcia szkółki hokejowej odbywają się w ramach programów „A ja wybieram hokej” oraz „Młodzieżowe Centrum hokeja na lodzie” realizowanych przez Poznańskie Towarzystwo Hokejowe i dofinansowanych z budżetu Miasta Poznania.

Poznań

 

Szkółka hokejowa

Szanowni Państwo, zgodnie z zapowiedzią zajęcia w okresie maja i czerwca będą odbywały się dwa razy w tygodniu na hali sportowej należącej do klubu Warta Poznań (ul. Droga Dębińska 12).

Zajęcia dla grupy mini hokeja młodszego i starszego (roczniki 2005 i młodsze) będą odbywały się we wtorki i czwartki o godzinie 18:00.

Zajęcia dla grupy żaka młodszego, żaka starszego i młodzika (roczniki 2004 i starsze) będą odbywały się we wtorki i czwartki o godzinie 19:00.


Na zajęciach obowiązuje strój sportowy (obuwie sportowe odpowiednie dla sali gimnastycznej, spodnie i bluza sportowa lub podobne).

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w dniach 15 i 16 kwietnia (wtorek i środa) o godzinie 19:00 odbędzie się obowiązkowe zebranie organizacyjne dotyczące funkcjonowania szkółki hokejowej w sezonie 2014/2015. Co więcej dokonane zostanie podsumowanie obecnego sezonu oraz omówienie zagadnień dotyczących okresu przejściowego (od maja do czerwca) oraz okresu wakacyjnego (obozy sportowe w sierpniu).

Terminy zebrań:

MINI HOKEJ

wtorek, 15 kwietnia, godzina 19:00 (Lodowisko Chwiałka)

ŻAK MŁODSZY, ŻAK STARSZY, MŁODZIK

środa, 16 kwietnia, godzina 19:00 (Lodowisko Chwiałka)

Na forum Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego w zakładce szkółka hokejowa informacje na temat treningów w okresie ferii zimowych.

Post użytkownika PTH Koziołki.

Zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z dziećmi na ostatni mecz I rundy II Ligii Hokeja na Lodzie , w którym PTH podejmie Żółwie Piła.

Mecz odbędzie się 25 stycznia o godzinie 21 na Lodowisku Chwiałka. Mecz zapowiada się wyjątkowo ekscytująco, ponieważ od jego wyniku zależeć będzie kto zdobędzie 1 miejsce w Lidze. Drużyna Żółwi Piła wzmocniona przez zawodników z Bydgoszczy i Torunia będzie trudnym rywalem, dlatego niezbędny jest nieustanny doping.

Ponadto dzieci będą miały okazję obejrzeć mecz naszych zawodników na naprawdę wysokim poziomie - w drużynie PTH grają wszyscy trenerzy, którzy pracują z naszymi pociechami podczas treningów Na pewno obecność ich podopiecznych wzmocni morale, a doping zmotywuje do osiągnięcia zwycięstwa.