PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

W najbliższy weekend hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego zmierzą się z drużyną Żółwi Piła w meczach finałowych Grupy Zachodniej II Ligi Hokeja na Lodzie. Mecze odbędą się w sobotę 14. marca o godzinie 14.00 oraz w niedzielę 15. marca o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do aktywnego i głośnego dopingu! Mamy nadzieję, że będziecie naszym szóstym zawodnikiem i tworząc niezapomnianą atmosferę na trybunach "Chwiałki" poniesiecie nas do zwycięstwa!

Dzięki zwycięstwu w drugim meczu półfinałowym nad drużyną HC Poznań hokeiści PTH Poznań wywalczyli awans do finału. Wynik dzisiejszego meczu to 8:4. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przyszli dopingować nasz zespół i zapraszamy serdecznie na finał.

W pierwszym meczu półfinałowym hokeiści PTH Poznań pokonali drużynę HC Poznań wynikiem 6:4. Rewanż jutro o godzinie 11:00 na Lodowisku Chwiałka​. Dziękujemy za doping naszym sympatykom i zapraszamy na jutrzejszy mecz.

Dzięki zwycięstwu nad drużyną Mamuty Poznań w dzisiejszym ćwierćfinale, hokeiści PTH Poznań wywalczyli awans do półfinału fazy playoff rozgrywek 2LHNL. Mecz od samego początku miał zacięty przebieg i zakończył się wynikiem 5:4. Teraz czekamy na zwycięzce pary BKS Bydgoszcz - HCP Poznań, z którym to spotkamy się w dwumeczu. Pierwszy półfinał zaplanowany jest na 28 lutego, rewanż zaś na 1 marca. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja na lodzie.

Rundę zasadniczą kończymy zwycięstwem nad drużyna WTH Wrocław. Po 60 minutach gry na tablicy widniał wynik 10:4. Tradycyjnie dziękujemy kibicom, którzy zdecydowali się przybyć w niedzielę rano na mecz. A już teraz zapraszamy na nasze mecze w fazie play-off, szczegóły podamy Państwu wkrótce.

Hokeiści PTH Poznań wywalczyli trzy punkty pewnie pokonując drużynę HCP Poznań 20:2 (4:0, 11:2, 5:0). Kibicom dziękujemy serdecznie za przybycie i doping. Zapraszamy również na kolejne spotkanie, które odbędzie się w 25 stycznia o godzinie 10:00, gościć będziemy hokeistów WTH Wrocław.

Hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego pokonali drużynę WTH Września wynikiem 16:1. Poniżej prezentujemy strzelców bramek.

1:0 Jacek Cukierski (Piotr Tabisz)
2:0 Michał Woźnica (Maciej Skorupiński, Tomasz Ludwinek)
3:1 Paweł Mateja (Dawid Smolich)        
4:1 Jarosław Koziński (Jacek Cukierski)        
5:1 Jarosław Koziński
6:1 Dawid Smolich
7:1 Paweł Mateja (Dawid Smolich, Michał Zborowski)    
8:1 Jarosław Koziński (Dariusz Żak, Roman Sroczyński)
9:1 Mikołaj Nowak (Paweł Mateja, Michał Zborowski)    
10:1 Dawid Smolich (Paweł Mateja, Mikołaj Nowak)
11:1 Piotr Tabisz (Michał Woźnica, Henri Peltola)
12:1 Michał Woźnica (Tomasz Ludwinek)
13:1 Michał Zborowski (Paweł Mateja, Mikołaj Nowak)    
14:1 Henri Peltola (Jacek Cukierski)
15:1 Tomasz Ludwinek (Dawid Smolich)
16:1 Dawid Smolich (Grzegorz Błaszak, Paweł Mateja)

Wszystkim naszym sympatykom życzymy miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiego Sylwestra oraz wiele szczęścia i sukcesów w Nowym Roku.


Gwiazdor Hokej