PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja na kolejną dawkę sportowych emocji.

Już w najbliższy piątek (7 listopada) o godzinie 21:00 na poznańskiej "Chwiałce" (Lodowisko imienia Witalisa Ludwiczaka) drużyna Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego podejmie niepokonaną w tym sezonie drużynę bydgoskiego BKS. W obecnym cyklu rozgrywek bydgoszczanie mogą pochwalić się kompletem czterech zwycięstw oraz wysokim dodatnim bilansem bramkowym (+ 32).

Wśród zawodników stanowiących o sile ataku bydgoszczan warto wyróżnić Szymona Kilińskiego (15 pkt.), Macieja Niedzielskiego (10 pkt.) oraz weterana zmagań na lodzie Andrzeja Mateja (14 pkt.), natomiast dobra gra w obronie to głównie zasługa doświadczonego Artura Bielickiego oraz grającego trenera Remigiusza Tomczyka. Nie bez znaczenia pozostaje też dobra dyspozycja bramkarza Pawła Rzepińskiego.

Poznańskie Towarzystwo Hokejowe rozegrało jak do tej pory tylko jedno spotkanie przeciwko Mamutom Poznań. Lokalna rywalizacja zakończyła się przekonującym zwycięstwem PTH (10:3), jednak prawdziwym sprawdzianem dla drużyny prowadzonej przez Pawła Mateja będzie najbliższy mecz. W barwach PTH zobaczymy dwóch szesnastolatków Dawida Smolicha oraz Mikołaja Nowaka, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w meczu przeciwko poznańskim Mamutom. Dodatkowym wzmocnieniem drużyny będzie obecność Leszka Góreckiego oraz Michała Zborowskiego, którzy w zeszłym sezonie stanowili o sile KH Wilki.

Wynik spotkania pozostaje zagadką, jednakże emocjonującej sportowej rywalizacji z pewnością nie zabraknie. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!!!

Z radością informujemy, iż firma ROLL-OVER Sp. z o.o. po raz kolejny wsparła finansowo Poznańskie Towarzystwo Hokejowe. W imieniu wszystkich zawodników naszego klubu serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i liczymy na owocną współpracę w przyszłości.

Pierwszy mecz rozgrywek II Ligi Hokeja na Lodzie przyniósł naszemu zespołowi trzy punkty po zwycięstwie 10:3 nad drużyną Mamutów Poznań. Udany debiut w 2LHNL zaliczyli dwaj wychowankowie PTH Koziołków - Dawid Smolich i Mikołaj Nowak. Strzelców bramek podamy Państwu wkrótce. Tradycyjnie gorąco dziękujemy naszym sympatykom za doping podczas meczu i zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 7 listopada a naszym rywalem będą hokeiści BKS Bydgoszcz.

Znany jest już kalendarz rozgrywek pierwszej rundy 2 Ligi Hokeja na Lodzie zapraszamy zatem do zapoznania się z terminarzem.

W pierwszym meczu kontrolnym przed sezonem 2014/15 hokeiści Poznanskiego Towarzystwa Hokejowego odnotowali porażkę z tegorocznym beniaminkiem 2LHNL - drużyną BKS Bydgoszcz. Po 60 minutach gry wynik na tablicy wyniósł 4:5.

Autorami bramek dla PTH w tym meczu byli: Artur Meissner, Piotr Trombala, Jarek Koziński i Kamil Zienkiewicz.

Warto odnotować udany debiut dwóch młodych hokeistów, Dawida Smolicha i Kuby Błędowskiego w barwach seniorskiej drużyny.

Hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego wracają na lód!

Od 18 sierpnia rozpoczną się przygotowania do kolejnego sezonu II Ligi Hokeja na Lodzie. Treningi do końca sierpnia będą odbywały się w poniedziałki o godzinie 21:00 oraz w piątki o godzinie 20:00.

Pierwszy mecz kontrolny przeciwko drużynie BKS Bydgoszcz zaplanowany jest na 31 sierpnia o godzinie 18:00 na Lodowisku Witalisa Ludwiczaka (dawniej Lodowisko Chwiałka).

Już teraz serdecznie zapraszamy na pierwsze sportowe emocje!

W dniu 6 sierpnia 2014 r. o godzinie 18:00 na lodowisku CHWIAŁKA odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego.

Porządek obrad

1. Otwarcie zebrania.
2. Stwierdzenie prawomocności zebrania.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Wybór komisji: skrutacyjnej, uchwał i wniosków oraz protokolanta.
5. Przedstawienie przez zarząd sprawozdania merytorycznego z działalności Klubu w sezonie 2013/14.
6. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium zarządowi za sezon 2013/14.
7. Dyskusja nad przyszłością klubu.
8. Przyjęcie uchwał i wniosków zgłoszonych podczas zebrania.
9. Zamknięcie obrad.

Marek Łomiński
Prezes Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego

Materiały dotyczące Walnego Zebrania Sprawozdawczego będą udostępniane na forum Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego  w zakładce ogłoszenia, w poście dotyczącym zwołania Walnego Zebrania.

Tematy do dyskusji proszę zgłaszać na forum w zakładce ogłoszenia, w poście dotyczącym zwołania Walnego Zebrania.