PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

Drużyna Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego po raz trzeci wywalczyła tytuł Mistrzów Grupy Zachodniej II Ligi Hokeja na Lodzie pokonując w finale hokeistów Żółwi Piła 3:1 (0:0, 3:0, 0:1). Decydująca okazała się druga tercja, w której zdobyliśmy trzy bramki. Autorami bramek w dzisiejszym spotkaniu byli: Snorri Sigurbjørnsson, Markus Kronblad i Henri Peltola. Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za doping i wsparcie z trybun przez cały ten sezon.

Hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego wywalczyli awans do finału fazy playoff. Półfinałowe spotkanie miało dramatyczny przebieg bowiem na sekundę przed końcem regulaminowego czasu gry przegrywaliśmy jedną bramką i dopiero wtedy wyrównującego gola zdobył Lukasz Steciuk. Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy więc spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w rzutach karnych, które wykorzystali Lukasz Steciuk, Markus Kronblad i Tomasz Ludwinek.
W finale czeka na nas drużyna Żółwie Piła. W tym sezonie spotkaliśmy się już dwukrotnie, pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Pilan, natomiast drugie spotkanie wygraliśmy.
Zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja na spotkanie finałowe, które odbędzie się jutro (23.03.2014) o godzinie 12:00 na lodowisku Chwiałka. Wstęp na mecz bezpłatny.

Drużyna Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego stanie w najbliższy weekend przed szansą, aby po raz trzeci z rzędu obronić tytuł Mistrza w II Lidze Hokeja na Lodzie. W najbliższy weekend na poznańskim Lodowisku im. Witalisa Ludwiczaka (dawniej Lodowisko Chwiałka) odbędą się półfinały oraz finał play-off grupy zachodniej II Ligi. W sobotę o godzinie 18:00 PTH podejmie drużynę WTH Wrocław. W sezonie zasadniczym drużyny spotkały się dwukrotnie i każda z drużyn po razie schodziła z lodu z podniesioną głową (PTH Poznań pokonało WTH Wrocław 7:1 w meczu u siebie, zaś na wyjeździe poznaniacy musieli uznać wyższość wrocławian, którzy zwyciężyli 8:4). W przypadku sobotniego zwycięstwa, w niedzielę o godzinie 12:00 w wielkim finale na drodze poznaniaków do Mistrzostwa stanie drużyna z drugiej pary półfinałowej - TMH Żółwie Piła, bądź MUKS Orlik II Opole.

Wstęp na mecze jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!!!

PTH Poznań wywalczyło awans do półfinału fazy playoff dzięki zwycięstwu nad drużyną Mamuty Poznań. Wynik spotkania po 60 minutach wyniósł 15:2. A wszystkich naszych sympatyków zapraszamy na nasze półfinałowe spotkanie, które odbędzie się w przyszły weekend. Szczegóły podamy wkrótce.

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego hokeiści PTH Poznań pokonali zespół Żółwi Piła wynikiem 7:5. Dziękujemy kibicom za wspaniały doping i zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już jutro o godzinie 13:00 na lodowisku Chwiałka. Wstęp wolny.

Hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego przywieźli trzy punkty z wyjazdu na dwa mecze do Opola. Pierwsze spotkanie z Orlikiem Opole zakończyło się zwycięstwem 4:3. Rozstrzygnięcie przyszło na niespełna pięć sekund przed końcem regulaminowego czasu gry po bramce, której autorem był Tomasz Ludwinek a asystowali Paweł Mateja i Henri Peltola.

Drugie spotkanie, rozgrywane tuż po pierwszym, zakończyło się niestety porażką PTH, 4:8. Jednak cieszy fakt, że mimo braku kilku podstawowych zawodników i zmęczeniu po pierwszym meczu podjęliśmy walkę.


A naszych kibiców zapraszamy już na ostatnie spotkanie drugiej rundy, które odbędzie się w najbliższy piątek na lodowisku Chwiałka o godzinie 21:00, naszym przeciwnikiem będzie drużyna Żółwi Piła.

Triumfatorem I Memoriału Witalisa Ludwiczaka została drużyna MKS Sokoły Toruń, która pokonała hokeistów PTH Poznań wynikiem 10:0 oraz Reprezentację Okręgu 14:1. Drugie miejsce wywalczyło Poznańskie Towarzystwo Hokejowe, które zwyciężyło nad Reprezentacją Okręgu 10:5.