PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

Dnia 1 marca na Lodowisku imienia Witalisa Ludwiczaka w Poznaniu odbędzie się I Turniej Memoriałowy Witalisa Ludwiczaka. Organizatorem i uczestnikiem turnieju jest Poznańskie Towarzystwo Hokejowe. PTH zaprosiło do udziału w turnieju zespół Sokołów Toruń (utytułowany zespół występujący w Centralnej Lidze Juniorów) oraz trzy poznańskie kluby (Dzikie Krokodyle Poznań, Mamuty Poznań oraz Hockey Club Poznań) które stworzą drużynę Reprezentacji Wielkopolsko-Dolnośląskiego Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie. Memoriał rozpocznie się w sobotę o godzinie 8.30. Uroczyste zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 20:30 po ostatnim meczu. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram:
8:30 Poznańskie Towarzystwo Hokejowe - Reprezentacja Okręgu

13:30 Reprezentacja Okręgu - Sokoły Toruń

18:15 Poznańskie Towarzystwo Hokejowe - Sokoły Toruń

20:30 Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród.

Hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego pokonali zespół HC Poznań wynikiem 12:1. Jak zwykle dziękujemy kibicom za stawienie się na meczu i doping.


Drużyna PTH Poznań po słabej drugiej tercji przegrała ostatni mecz pierwszej rundy wynikiem 4:6 (2:1, 1:4, 1:1). Jest to pierwsza porażka tego sezonu dla hokeistów PTH i po pierwszej rundzie zajmujemy drugie miejsce w tabeli. Jak zwykle dziękujemy kibicom za gorący doping i liczmy na wsparcie w kolejnych spotkaniach. Informacje o kolejnych meczach podamy Państwu po ogłoszeniu oficjalnego kalendarza dalszych rozgrywek.


Hokeiści PTH Poznań pokonali drużynę WTH Wrocław wynikiem 7:1. Jest to ósme zwycięstwo w bieżącym sezonie, a do rozegrania w pierwszej rundzie pozostaje jedno spotkanie, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie, dziękujemy kibicom, którzy przyszli dopingować zawodników. Wkrótce podamy Państwu autorów bramek.

W siódmym spotkaniu sezonu 2013/14, rozegranym o nietypowej porze, hokeiści PTH Poznań pokonali drużynę HC Poznań wynikiem 12:4. Podziękowania należą się kibicom, którzy mimo wczesnej pory przybyli oglądać zmagania zawodników. A już dziś zapraszamy na nasze kolejne spotkanie, które odbędzie się w niedziele o godzinie 10:00 na lodowisku Chwiałka, tym razem będziemy podejmować vice-mistrza grupy zachodniej - drużynę WTH Wrocław.

Strzelcami bramek dla PTH byli:


1. Steciuk (Aasa)
2. Kronblad
3. Steciuk (Aasa)
4. Aasa
5. Sigurbjørnsson (Meissner)
6. Kronblad (Steciuk)
7. Steciuk (Kronblad)
8. Mateja (Woźnica)
9. Kronblad (Steciuk)
10. Sigurbjørnsson (Woźnica)
11. Dziuba
12. Aasa (Kronblad)

Zimowych Świąt Bożego Narodzenia w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz licznych sukcesów w Nowym Roku życzy Poznańskie Towarzystwo Hokejowe.

Gwiazdor

Najbliższy mecz, na wniosek drużyny WTH Wrocław, został przełożony na 19 stycznia 2014.