PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

W swoim szóstym meczu hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego pokonali drużynę Wilki Śrem wynikiem 9:1. Strzelcy bramek dla PTH: Woźnica 3, Meissner 2, Tabisz, Szponder, Ludwinek i Żak. Już dziś zapraszamy na nasze kolejne spotkanie, które odbędzie się 14 grudnia o godzinie 21:00 na lodowisku Chwiałka, przeciwnikiem naszym będzie zeszłoroczny finalista drużyna WTH Wrocław.

Hokeiści PTH Poznań pokonali drużynę Orlik Opole wynikiem 18:3. Strzelcami bramek dla PTH byli: Aasa 6, Mateja 4, Błaszak 2, Peltola 2, Dziuba 1, Ludwinek 1, Tabisz 1, Woźnica 1. Jest to nasze piąte zwycięstwo w obecnym sezonie, dotychczas zdobyliśmy 112 bramek tracą 9.

Tradycyjnie już dziękujemy kibicom za liczne przybycie i doping. Zapraszamy również na nasze kolejne spotkanie w sobotę 7.12 o godzinie 21:00, naszym przeciwnikiem będą Wilki Śrem.

Hokeiści PTH Poznań odnieśli kolejne zwycięstwo pewnie pokonując drużynę Dzikich Krokodyli Poznań wynikiem 27:3. Kibice, którzy przybyli dopingować zawodników mogli podziwiać piękne bramki, akcje i ostre starcia oraz posłuchać jak brzmi dźwięk słupków i poprzeczek uderzonych krążkiem bowiem aż pięciokrotnie ratowały one naszych przeciwników przed utratą kolejnej bramki. Tradycyjnie już dziękujemy naszym kibicom, którzy przybyli dopingować zawodników a już dziś zapraszamy na nasze następne spotkanie, tym razem podejmować będziemy hokeistów Orlik Opole.

PTH Poznań wygrało kolejny mecz w drugiej lidze hokeja. Tym razem w pokonanym polu została drużyna WTH Września. Mecz od początku do końca był jednostronny, a wynik 0:28 (0:9, 0:10, 0:9) mówi sam za siebie. Dziękujemy naszym kibicom, którzy mimo wczesnej pory, jak zwykle licznie stawili się na Chwiałce i wspomagali nas swoim dopingiem.

Zespół Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników pokonał drużynę Mamuty Poznań wynikiem 18:1. Pierwsza tercja nie przebiegała po myśli hokeistów PTH Poznań i zakończyła się nieznacznym zwycięstwem - 3:1. Dopiero uwagi trenera sprawiły, że w kolejnych odsłonach zdobywaliśmy więcej goli. Strzelców bramek podamy Państwu wkrótce. Słowa podziękowania należą się również kibicom, którzy przybyli dopingować zawodników mimo że mecz rozgrywany był nietypowo w środku tygodnia.


Bramki: Kronblad 4, Mateja 3, Steciuk 3, Woźnica 3, Sigurbjørnsson 2, Skorupiński 1, Żak 1, Sieradzki 1


Drużyna PTH Poznań rozpoczęła rozgrywki II Ligi Hokeja na Lodzie od zwycięstwa. W swoim pierwszym meczu sezonu 2013/14 pokonaliśmy hokeistów drużyny Orły Oleśnica wynikiem 21:2. Strzelców bramek podamy Państwu wkrótce, a tymczasem zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z wczorajszego spotkania.


Poznańskie Towarzystwo Hokejowe serdecznie zaprasza sympatyków hokeja na mecz towarzyski, który odbędzie się w sobotę, 28 września, o godzinie 21:00 na Lodowisku Chwiałka.

Przeciwnikiem poznańskiej drużyny będzie Łódzki Klub Hokejowy, który przygotowuje się do rozgrywek w grupie północnej II Ligi Hokeja na Lodzie. Dla poznaniaków będzie to ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego II Ligi, który rozpoczyna się już za tydzień (Poznańskie Towarzystwo Hokejowe 5 października podejmuje drużynę Orłów z Oleśnicy).