PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

W dwóch pierwszych meczach kontrolnych drużyna PTH Poznań uległa drużynie Staropolskiej Bydgoszcz 5 do 13 (sobota 31 sierpnia) oraz 6 do 7 (niedziela 1 września).

Bydgoszczanie bezwzględnie wykorzystali błędy w obronie oraz słabą skuteczność w ataku jaką prezentowali poznaniacy. Warto podkreślić, że drużyna PTH jest w trakcie okresu przygotowawczego przed startem w rozgrywkach II Ligi Hokeja na Lodzie, stąd należy mieć nadzieję, że przed pierwszym meczem sezonu zasadniczego drużyna będzie w optymalnej formie.

PTH Poznań - Staropolska Bydgoszcz (5 : 13)
Bramki dla PTH zdobyli: Trombala Piotr (3), Błaszak Grzegorz (1), Woźnica Michał (1).

PTH Poznań - Staropolska Bydgoszcz (6 : 7)
Bramki dla PTH zdobyli: Steciuk Łukasz (4), Mateja Paweł (1), Owczarak Jerzy (1).

Poznańskie Towarzystwo Hokejowe ma przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków hokeja na lodzie do wspólnego kibicowania podczas meczów kontrolnych przeciwko drużynie "Staropolska" Bydgoszcz.

Spotkania zostaną rozegrane w sobotę o godzinie 18:00 oraz w niedzielę o godzinie 9:00.

Serdecznie zapraszamy!

Zawodnicy Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego w pocie czoła przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Począwszy od 19 sierpnia szlifują formę na poznańskim Lodowisku "Chwiałka", a w planach mają rozegranie kilku meczów kontrolnych. W drużynie pojawiło się kilku nowych graczy, którzy z pewnością wzmocnią zeszłorocznego Mistrza grupy zachodniej II Ligi Hokeja na Lodzie.

Więcej informacji wkrótce.


alt

Komisja ds. Licencji Klubowych, na posiedzeniu w Warszawie w dniu 12.08 br., przyznała dziewiętnaście licencji na sezon rozgrywkowy 2013/14, w tym pięciu klubom Polskiej Hokej Ligi.


Pod koniec lipca br. licencję otrzymały TMH Polonia Bytom, MMKS Podhale Nowy Targ i JKH GKS Jastrzębie, a dziś do tego grona dołączyły HC GKS Katowice, Ciarko PBS Bank KH Sanok, GKS Tychy, Aksam Unia Oświęcim i 1928 KTH Krynica.

Licencji nie otrzymały Zagłębie Sosnowiec SA oraz Comarch Cracovia. Krakowski klub nie uregulował zaległości finansowych wobec Związku, a klub z Sosnowca nie uzupełnił wymaganej dokumentacji licencyjnej. Klubom przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej PZHL.

Oprócz wymienionych pięciu klubów PHL licencję w dniu dzisiejszym otrzymały:
MUKS Orlik Opole, HUKS Legia Warszawa, UKH Dębica, KS Toruń HSA, UKH Unia Oświęcim, GKS Stoczniowiec Gdańsk, KS Cracovia 1906, UKHK Unia Oświęcim, MKS Sokoły Toruń, UHKS Mazowsze Warszawa, ŁKH Łódź, HUKS Niedźwiadki Gdynia, PTH Poznań i Dzikie Krokodyle Poznań.

W dniu 13 sierpnia 2013 r. o godz. 18:00 na lodowisku CHWIAŁKA odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego.
Porządek obrad - projekt
1. Otwarcie zebrania.
2. Stwierdzenie prawomocności zebrania.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Wybór komisji: skrutacyjnej, uchwał i wniosków i protokolanta.
5. Przedstawienie przez zarząd sprawozdania merytorycznego z działalności Klubu w sezonie 2012/13.
6. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium zarządowi za sezon 2012/13.
7. Zgłoszenie kandydatów do zarządu i komisji rewizyjnej.
8. Wystąpienia kandydatów zgłoszonych do władz klubu.
9. Wybory członków zarządu i komisji rewizyjnej.
10. Dyskusja nad przyszłością klubu.
11. Przyjęcie uchwał i wniosków zgłoszonych podczas zebrania.
12. Zamknięcie obrad.

Michał Sieradzki

Tematy do dyskusji proszę zgłaszać na forum w zakładce "Drużyna".


Najbliższy trening na lodzie 19.08.2013 r. godz.20:00

Na forum Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego w zakładce szkółka hokejowa, pojawiły się zaktualizowane informacje na temat obozu sportowego dla grup młodzieżowych, który odbędzie się w sierpniu.

Uprzejmie informuję o zapisach na kurs sędziowski, który odbędzie się na przełomie sierpnia i września (dokładna data wkrótce). Wszystkich chętnych proszę o przesłanie zgłoszeń na poniższy adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.