PLHK B

 

 

Junior

 

 

3 Liga

 

 

AHL

 

 

Sponsorzy

Sport Rebel

 

PLI

 

CEZAMET

 

Maciej Kacprzak - Kancelaria Adwokacka

 

Uprzejmie informuję o zebraniu Rodziców, które odbędzie się w piątek 14 czerwca o godzinie 18:30 na Lodowisku Chwiałka.

Tematem spotkania będą sprawy organizacyjne związane z sezonem 2013/2014 oraz obozem sportowym, który odbędzie się w drugiej połowie sierpnia.

Jednocześnie przypominam o treningach dla grup młodzieżowych, które odbywają się w poniedziałki i piątki na Lodowisku Chwiałka o godzinie 17:30 (roczniki 2003 i młodsze) i 18:30 (roczniki 2002 i starsze) oraz w środę na sali gimnastycznej przy ulicy Różanej o godzinie 18:30 (roczniki 2003 i młodsze) i 19:30 (roczniki 2002 i starsze).

Poznańskie Towarzystwo Hokejowe prowadzi nabór do klasy sportowej o specjalizacji hokej na lodzie. Klasa ta będzie mieściła się w Szkole Podstawowej Nr 42 przy ulicy Różanej w Poznaniu. Nabór odbędzie się 19 kwietnia 2013 roku na lodowisku Chwiałka w godzinach 18:00 - 19:00. Zapraszamy dziewczynki i chłopców z klas trzecich, wstęp wolny.


Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TVP Poznań. Znajdą tam Państwo ujęcia z finału II Ligi jak również zdjęcia archiwalne z poprzednich lat, które pokazują jak hokej na lodzie rozwinął się w Poznaniu.


Poznańskie Towarzystwo Hokejowe uległo po raz pierwszy w tym sezonie w finale II Ligi Hokeja na Lodzie drużynie KKH Kaszowski Krynica-Zdrój. Po sześćdziesięciu minutach na tablicy widniał wynik 6:11 (0:2, 1:3, 5:6). Mecz był emocjonujący i z całą pewnością mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom, bo mogli podziwiać hokej na dobrym poziomie. Tradycyjnie chcemy podziękować kibicom za ich wspaniały doping, który w trzeciej tercji pozwolił nam zdobyć jeszcze kilka bramek i pokazać, że walczymy do końca.

 

Dla PTH bramki zdobyli:

Steciuk 2, Mateja, Kronblad, Dziuba, Peltola.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu autorstwa Joanny Zacharek: PTH vs. KKH

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na facebooku gdzie znajdą Państwo skróty z meczu.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z materiałami prasowymi na temat wczorajszego finału 2LHNL Grupy Zachodniej.

 

Na początek artykuł na epoznan.pl: Poznaniacy mistrzem grupy zachodniej

 

Artykuł Głosu Wielkopolskiego: PTH Poznań gromi WTH Wrocław. Na grę w pierwszej lidze hokeja na lodzie nie ma jednak pieniędzy

 

Materiał filmowy przygotowany przez Głos TV: Hokej na lodzie. PTH Poznań - WTH Wrocław

 

Oraz galeria zdjęć z finału autorstwa Joanny Zacharek: PTH Poznań vs. WTH Wrocław

 

A na koniec skrót filmowy przygotowany przez Piotra Przyborowskiego:

 

 

PTH Poznań obroniło tytuł mistrzowski pokonując drużynę WTH Wrocław 9:1. Mecz obfitował we wszystko co w hokeju najpiękniejsze, wspaniałe gole, ostre starcia i efektowne obrony bramkarzy. Podziękowania należą się również kibicom, którzy licznie przybyli i dopingowali zawodników.

Dzięki zwycięstwu wynikiem 11:1 nad Orlikiem Opole w półfinale fazy playoff 2LHNL, hokeiści Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego awansowali do finału gdzie spotkają się, podobnie jak w ubiegłym sezonie, z WTH Wrocław. W dzisiejszym meczu licznie zgromadzeni kibice, którzy jak zwykle gorąco dopingowali zawodników, mogli podziwiać piękne bramki i wspaniałe akcje. Strzelców bramek podamy Państwu wkrótce.

 

Przy okazji, chcielibyśmy złożyć serdeczne gratulacje naszemu klubowemu koledze - Darkowi Żakowi - z okazji rozegrania setnego meczu w barwach PTH.

Zwycięstwem 14:2 nad Klubem Hokejowym Wilki Śrem drużyna Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego zapewniła sobie awans do półfinału playoff 2LHNL gdzie spotkają się z Orlikiem Opole. Mecz jutro o godzinie 11:00 na lodowisku Chwiałka. Serdecznie wszystkich zapraszamy.