• PTH
  • POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
Live
  1. 5 Międzynarodowy Turniej U11 w Halle
  2. Kozice – przygotowania do sezonu
  3. Koziołki
  4. Kozice
  5. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PTH

Terminarz 1 Liga

1 Runda – sezon zasadniczy

22 września 2018 – Sobota (1 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – SMS Toruń
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – UKH UNIA Oświęcim
PTH Poznań – ACADEMY 1928 KTH Krynica
UKH Dębica – SMS PZHL Katowice

23 września 2018 – Niedziela (2 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – SMS Toruń
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – UKH UNIA Oświęcim
PTH Poznań – ACADEMY 1928 KTH Krynica
UKH Dębica – SMS PZHL Katowice

29 września 2018 – Sobota (3 kolejka)
SMS PZHL Katowice – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
ACADEMY 1928 KTH Krynica – UKH Dębica
UKH UNIA Oświęcim – PTH Poznań
SMS Toruń – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

30 września 2018 – Niedziela (4 kolejka)
SMS PZHL Katowice – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
ACADEMY 1928 KTH Krynica – UKH Dębica
UKH UNIA Oświęcim – PTH Poznań
SMS Toruń – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

6 października 2018 – Sobota (5 kolejka)
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
PTH Poznań – SMS Toruń
UKH Dębica – UKH UNIA Oświęcim
ACADEMY 1928 KTH Krynica – SMS PZHL Katowice

7 października 2018 – Niedziela (6 kolejka)
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
PTH Poznań – SMS Toruń
UKH Dębica – UKH UNIA Oświęcim
ACADEMY 1928 KTH Krynica – SMS PZHL Katowice

13 października 2018 – Sobota (7 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – ACADEMY 1928 KTH Krynica
UKH UNIA Oświęcim – SMS PZHL Katowice
SMS Toruń – UKH Dębica
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – PTH Poznań

14 października 2018 – Niedziela (8 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – ACADEMY 1928 KTH Krynica
UKH UNIA Oświęcim – SMS PZHL Katowice
SMS Toruń – UKH Dębica
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – PTH Poznań

27 października 2018 – Sobota (9 kolejka)
PTH Poznań – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
UKH Dębica – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
SMS PZHL Katowice – SMS Toruń
ACADEMY 1928 KTH Krynica – UKH UNIA Oświęcim

28 października 2018 – Niedziela (10 kolejka)
PTH Poznań – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
UKH Dębica – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
SMS PZHL Katowice – SMS Toruń
ACADEMY 1928 KTH Krynica – UKH UNIA Oświęcim

17 listopada 2018 – Sobota (11 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – UKH UNIA Oświęcim
SMS Toruń – ACADEMY 1928 KTH Krynica
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – SMS PZHL Katowice
PTH Poznań – UKH Dębica

18 listopada 2018 – Niedziela (12 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – UKH UNIA Oświęcim
SMS Toruń – ACADEMY 1928 KTH Krynica
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – SMS PZHL Katowice
PTH Poznań – UKH Dębica

24 listopada 2018 – Sobota (13 kolejka)
UKH Dębica – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
SMS PZHL Katowice – PTH Poznań
ACADEMY 1928 KTH Krynica – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
UKH UNIA Oświęcim – SMS Toruń

25 listopada 2018 – Niedziela (14 kolejka)
UKH Dębica – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
SMS PZHL Katowice – PTH Poznań
ACADEMY 1928 KTH Krynica – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
UKH UNIA Oświęcim – SMS Toruń

2 Runda – sezon zasadniczy

1 grudnia 2018 – Sobota (15 kolejka)
SMS Toruń – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
UKH UNIA Oświęcim – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
ACADEMY 1928 KTH Krynica – PTH Poznań
SMS PZHL Katowice – UKH Dębica

2 grudnia 2018 – Niedziela (16 kolejka)
SMS Toruń – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
UKH UNIA Oświęcim – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
ACADEMY 1928 KTH Krynica – PTH Poznań
SMS PZHL Katowice – UKH Dębica

15 grudnia 2018 – Sobota (17 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – SMS PZHL Katowice
UKH Dębica – ACADEMY 1928 KTH Krynica
PTH Poznań – UKH UNIA Oświęcim
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – SMS Toruń

16 grudnia 2018 – Niedziela (18 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – SMS PZHL Katowice
UKH Dębica – ACADEMY 1928 KTH Krynica
PTH Poznań – UKH UNIA Oświęcim
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – SMS Toruń

5 stycznia 2019 – Sobota (19 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
SMS Toruń – PTH Poznań
UKH UNIA Oświęcim – UKH Dębica
SMS PZHL Katowice – ACADEMY 1928 KTH Krynica

6 stycznia 2019 – Niedziela (20 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
SMS Toruń – PTH Poznań
UKH UNIA Oświęcim – UKH Dębica
SMS PZHL Katowice – ACADEMY 1928 KTH Krynica

12 stycznia 2019 – Sobota (21 kolejka)
ACADEMY 1928 KTH Krynica – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
SMS PZHL Katowice – UKH UNIA Oświęcim
UKH Dębica – SMS Toruń
PTH Poznań – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

13 stycznia 2019 – Niedziela (22 kolejka)
ACADEMY 1928 KTH Krynica – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
SMS PZHL Katowice – UKH UNIA Oświęcim
UKH Dębica – SMS Toruń
PTH Poznań – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

19 stycznia 2019 – Sobota (23 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – PTH Poznań
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – UKH Dębica
SMS Toruń – SMS PZHL Katowice
UKH UNIA Oświęcim – ACADEMY 1928 KTH Krynica

20 stycznia 2019 – Niedziela (24 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – PTH Poznań
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – UKH Dębica
SMS Toruń – SMS PZHL Katowice
UKH UNIA Oświęcim – ACADEMY 1928 KTH Krynica

26 stycznia 2019 – Sobota (25 kolejka)
UKH UNIA Oświęcim – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
ACADEMY 1928 KTH Krynica – SMS Toruń
SMS PZHL Katowice – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
UKH Dębica – PTH Poznań

27 stycznia 2019 – Niedziela (26 kolejka)
UKH UNIA Oświęcim – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
ACADEMY 1928 KTH Krynica – SMS Toruń
SMS PZHL Katowice – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
UKH Dębica – PTH Poznań

2 lutego 2019 – Sobota (27 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – UKH Dębica
PTH Poznań – SMS PZHL Katowice
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – ACADEMY 1928 KTH Krynica
SMS Toruń – UKH UNIA Oświęcim

3 lutego 2019 – Niedziela (28 kolejka)
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk – UKH Dębica
PTH Poznań – SMS PZHL Katowice
NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – ACADEMY 1928 KTH Krynica
SMS Toruń – UKH UNIA Oświęcim

Terminy Turnieju Barażowego – Luty/Marzec 2019

I Runda
17 lutego 2019 (Niedziela) 1 I Liga – 11 PHL, 9 PHL – 10 PHL
20 lutego 2019 (Środa) 10 PHL – 1 I Liga, 11 PHL – 9 PHL
23 lutego 2019 (Sobota) 1 I Liga – 9 PHL, 11 PHL – 10 PHL

II Runda
26 lutego 2019 (Wtorek) 11 PHL – 1 I Liga, 10 PHL – 9 PHL
1 marca 2019 (Piątek) 1 I Liga – 10 PHL, 9 PHL – 11 PHL
7 marca 2019 (Czwartek) 9 PHL – 1 I Liga, 10 PHL – 11 PHL

III Runda
10 marca 2019 (Niedziela) 1 I Liga – 11 PHL, 9 PHL – 10 PHL
13 marca 2019 (Środa) 10 PHL – 1 I Liga, 11 PHL – 9 PHL
16 marca 2019 (Sobota) 1 I Liga – 9 PHL, 11 PHL – 10 PHL

IV Runda
19 marca 2019 (Wtorek) 11 PHL – 1 I Liga, 10 PHL – 9 PHL
22 marca 2019 (Piątek) 1 I Liga – 10 PHL, 9 PHL – 11 PHL
28 marca 2019 (Czwartek) 9 PHL – 1 I Liga, 10 PHL – 11 PHL

Regulamin rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019 przedstawia się następująco:
ZASADY OGÓLNE

1 Celem rozgrywek jest:
Wyłonienie drużyny do Turnieju Barażowego o awans do Polskiej Hokej Ligi,
Uszeregowanie drużyn od 1 do 8.

2 W rozgrywkach uczestniczyć mogą kluby posiadające przyznaną przez licencję lub
dopuszczone do rozgrywek I Ligi przez Zarząd PZHL stosowną uchwałą.

3 Rozgrywki I Ligi zostaną przeprowadzone przez WGiD PZHL na podstawie regulaminu i terminarza zaopiniowanego przez Wydział Wyszkolenia, zatwierdzonych przez Zarząd PZHL.
Warunkiem dopuszczenia do rozgrywek jest uiszczenie wpisowego na sezon 2018/2019 do dnia 17 sierpnia 2018 r.

4 Rozgrywki zostaną przeprowadzone w dwóch etapach:
Dwie rundy zasadnicze,
Turniej Barażowy o awans do Polskiej Hokej Ligi.
Faza zasadnicza składa się z dwóch rund – 28 meczów, rozgrywanych systemem ,,każdy z każdym’’ w terminie: 22 września 2018 – 3 lutego 2019.

5 W sezonie zasadniczym 2018/2019, punkty będą liczone wg następujących zasad:
Drużyna, która wygra mecz w czasie regulaminowym (60 min.) otrzymuje 3 pkt.,
W przypadku, gdy mecz zakończy się remisem, następuje dogrywka 5 minut
(bez przygotowania lodu) – zasada ,,Złoty Gol’’, przy 3 zawodnikach w polu każdej
z drużyn plus bramkarz,
Drużyna zwycięska w dogrywce otrzymuje 2 pkt. a przegrana 1 pkt.,
W przypadku gdy dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, sędzia zarządza wykonywanie po 5 rzutów karnych zgodnie z „Przepisami gry w hokeja na lodzie”,
Drużyna zwycięska w rzutach karnych otrzymuje 2 pkt. a przegrana 1 pkt.

6 Turniej Barażowy
Do Turnieju Barażowego przystąpią:
– Dwie drużyny Polskiej Hokej Ligi, które zostały pokonane w rundzie wstępnej
Pre-Play-off – wyżej sklasyfikowana po rundzie zasadniczej PHL z pozycji 9, drużyna
niżej sklasyfikowana z pozycji 10,
– Drużyna z miejsca 11 po sezonie zasadniczym PHL – z pozycji 11,
– Zwycięzca rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019.
Rozgrywki barażowe rozgrywane będą w czterech rundach systemem „każdy z każdym”
(12 meczów). Drużyny, które zajmą miejsca 1 i 2 utrzymują się w PHL. Pozostałe
drużyny – miejsce 3 i 4 w sezonie 2019/2020 występować będą w I lidze.