Podczas gdy na zewnątrz upalna pogoda nie ustępuje, po trzymiesięcznej przerwie Kozice wróciły do trenowania na lodzie, na świeżo zmrożonej tafli Lodowiska im. Witalisa Ludwiczaka.

Dzięki pracy włożonej w treningi ogólnorozwojowe w okresie letnim, poznańskie hokeistki zapewniły sobie utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, tak aby nowy sezon treningów na lodzie rozpocząć z jak największą intensywnością.

Pod okiem wymagającego sztabu trenerskiego, Kozice już od dwóch tygodni szlifują formę, przygotowując się do kolejnych wyzwań i coraz wyżej stawianej poprzeczki w zbliżających się rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja Kobiet.

Tym, co cieszy najbardziej, są zauważalne z roku na rok postępy drużyny, dające satysfakcję zarówno zawodniczkom, jak i trenerom.

Trener główny – Paweł Mateja oraz trener pomocniczy – Dariusz Żak, kładą nacisk na maksymalne podnoszenie umiejętności swoich podopiecznych w realizowanych planach treningowych.

W ostatnich dniach, gościnnie w treningach poznańskich Kozic uczestniczył Amerykanin, Max Gabal , przygotowujący się do testów do drużyny Falcons CS ( Falcons Hockey Association) występującej w lidze Central States Development Hockey League.

Informacje na temat pierwszych ligowych zmagań Kozic już wkrótce!